پنجشنبه ٢٩ امرداد ،۱۳۸۳
 

1-     به سفر رفتن بهداد باعث شده حجم ايميلهاي ارسالي در ياهو كاهش چشمگيري پيدا كنه و سرور ياهو يك نفسي بكشه. (اللهم اطول سفره)

2-     من نميدونم چرا يك عده كه تريگليسريد خونشون بالاست ميرن كله پاچه ميخورن بعد هم حق السكوت ميدن كه خانومشون نفهمه. نكن جوون نكن.

3-     ميگن زندگي عرضش مهمه نه طولش. پس اگر دوست داريد بخوريد رحم نكنيد.

4-     حافظ ميفرمايد:

صوفي ار باده به اندازه خورد نوشش باد

ورنه انديشه اين كار فراموشش باد

 

در بيت بالا "باده" اصطلاحيست عرفاني كه براي كله پاچه به كار رفته است.

۴- بدون شرح

 شنبه ۱٧ امرداد ،۱۳۸۳
 

تکذیبیه

 

من چاق نیستم

 

 

1-      من با قد 178 سانتیمتر فقط 70 کیلو وزن دارم کی به این میگه چاق

2-      تازه دوران دانشگاه هم 63 کیلو بودم پس خیلی وزنم بالا نرفته

3-     تقصیر من چیه من میخواستم از امروز رژیم بگیرم اما از بخت بد توی بومهن تصادف کردیم و تا پلیس بیاد برای اینکه سر پا نایستیم رفتیم توی یک کله پزی نشستیم و .....

4-     بیوفایی، بیوفایی، دل من از قصه داغون شده

 

 جمعه ٢ امرداد ،۱۳۸۳
دور البرز در 48 ساعت

سه شنبه ساعت 8.30 رفتم فیروزکوه کارخانه تا ساعت 16 ساعت 16 با یک تاکسی رفتم تا قائم شهر. (حدود 1.5 ساعت طول کشید) قائم شهر تا بابل رو با سواری رفتم که حدود 20 دقیقه طول کشید. ترمینال بابل چون ماشین برای رشت نبود مجبور شدم برم چالوس (2 ساعت).چالوس یک ساعت معطل شدم تا ماشین گیرم بیاد برای رشت. خلاصه ساعت 12.30 رسیدم رشت و از اونجا یک آژانس تا انزلی جای شما خالی ساعت نزدیک 2 صبح بود که رسیدم به انزلی. شب رو دهکده ساحلی بودم و چهارشنبه عصر به همراه عیال مربوطه برگشتیم تهران. این بود انشای من در مورد اینکه طعتیلات خود را چگونه گذراندید.

 

                                        

  

                    در راه برگشت با موهای فرشده در رطوبت

 

 

 

جای دوستان خالی شب جمعه با امید و عیالات متحده رفتیم کله پزی روبروی پارک ساعی و دلی از عزا در آوردیم. یاد کله پاچه اردوی مشهد به خیر.