بچه ها متشکریم

اول از هر چیز از تمام دوستانی که به نحوی اظهار لطف کردند و آنها که دعای خیرشان باعث دلگرمی بود کمال تشکر را دارم. از بازماندگان جلیل القدر قاجار، از مرزبانان غیور عرب، از عموم فلاسفه کوچک و بزرگ و وروجکهایی که تنهایی رفتند دبی دبی.

یک تشکر بسیار بسیار ویژه هم از مهرک (خانمهای متاهل می دونن وقتی یک خانمی در فاصله 6 ساعت مونده به پرواز، پروازش دبی اش کنسل شده (تازه اون هم توری که خودش ثبت نام کرده که شوهرش رو سورپریز کنه) و میره فرودگاه که با کلی پارتی بازی بتونه بره عیادت پدر شوهرش چه کار کرده (خودم کف کردم)).

شکر خدا حال بابا بهتره (همینکه گفته براش شجریان ببرند و مادرم مجبوره همیشه توی CCU باشه تا مشارالیه حوصله اش سر نره یعنی خطر رفع شده ).

این هم یک بیت که من خیلی دوست دارم و کلمه تنها ربطش اینه که توش کلمه پدر اومده

پدرم روضه ی رضوان به دو گندم بفروخت

نا خلف باشم اگر من به جوای نقروشم

پ.ن. : اگر تو این اوضاع بد بی بلیطی ساعت 10 رفتید فرودگاه و ساعت 12 سوار هواپیما بودید می فهمیدید چه هنری داره این بهداد. بچه ها متشکریم.

/ 8 نظر / 17 بازدید
کورش

اميدوارم هميشه همگی سالم و سر حال باشيد

جوالدوز

منظور ازCCU همون ICU بيد. در ضمن یک شین اضافه هم داریم اگر گفتید کجا. پاچه خواری: من از مهرک غیر از این هم انتظار نداشتم به قول عزت ا.. انتظامی توی خانه خلوت :: زن با وفا هم مصیبته ::

خواب کوتاه

اول اينکه خوشحالم که حال پدر بهتره و اميدوارم بهترتر هم بشه به مرور . بقول فردوسی : پدر برکت خونه پدر مرد نمونه ... از بهداد هم قدردانی می کنيم بابت همدلی و همکاريش . واقعا هنر فقط اين هفت - هشت - ده تايی که من دارم نيست . اينکاری هم که بهداد کرده هنر بزرگيست . حالا جاتونو که روی چرخ نگرفته بود ؟‌ ... کاری که از دستمون بر نمي آد هرچه بود اما وظيفه بود ... ضمنا چون خانمه متاهل نيستم نمی تونم درک کنم کاری که مامان رادين کرده يعنی چی

خواب کوتاه

اوا خاک به سرم از اين به بعد قبل از اومدن ياالله می گم حتما

بهداد

يا الله ، سلام به امير جونم ، خودتم مي دونی که من هميشه برای دوستانم هر چی در توانم هست انجام ميدم . البته مثل بعضی ها نيستيم که نفرين کنيم اه اه اه اه

ابوالوبلاگ

یــــــــــــــــــــــــا الله ببین بهداد جان کاش مثل اونایی که نفرین می کنند ، وقتی فقط یکنفر تولدت رو بهت تبریک گفت از اون یکنفر یه تشکری می کردی با همه اینحرفا گل بزنی گل نزنی دوستت داریم فقط گل به خودی نزن لطفا