آپ، آپ، آپم و آپم ولی عاشقونه یه وب دارم که داشتنش گرونه

دوهفته ای نبودم به چند دلیل، 3 روز ماموریت شهرکرد و یک روز مشهد، کابل برگردون و قطع ADSL و هزار بلای دیگر که همه با هم به سرم رسیده بود.

مثل:

سه پلشک آید و زن زاید و مهمان ز در خانه در آید.

و اما بعد:

من یک وبسایت راه اندازی کردم به اسم PMWAYS کسانی که قبلا رفته اند و دیدند میدونن از نظر طراحی چه فاجعه ایست این وبسایت. اما من در این دو هفته بیکار نبودم و اگر الان یک سری بزنید می بینید که تفاوت از زمین تا آسمان است. البته حتما خیلی ایراد دارد اما برای منی که در تمام مدت دانشجویی برای برنامه نویسی آویزون این و اون بویژه علی نجفی عزیز که هرکجا هست خدایا به سلامت دارش بودم این یک پیشرفت عظیم به حساب میاد.

سال 82 برای درس MIS یک کتاب HTML می خواستم که در بین کتابها به یک اسم آشنا برخوردم. مترجم : مانی قاسم نیا همدانی دوست عزیزی از دوران دانشگاه.( واقعا که تحصیل کرده های هوافضا چقدر مرتبط با رشته شون فعالیت می کنند). خلاصه کتابه تا چند هفته پیش داشت خاک می خورد تا اینکه همت کردم و شروع کردم به مطالعه و الحق که کتاب مفیدی بود.

اگر دوستان ایرادی می بینند ببخشند و گوشزد کنند و در صورتیکه کسی مایل به کمک در بهبود وبسایت فوق الذکر است بسیار ممنون میشم (قابل توجه قالب قشنگها).

و اما باختیم که باختیم. مگر استقلال نباخت. تازه ما الان با اختلاف 2 امتیاز بالای استقلال که ( راشون ندادن آسیا   چی چیه لق آبیا) سوم لیگیم. اما نمیدونم چرا به قول خواب کوتاه اینجا اینقدر گرمه.

/ 4 نظر / 17 بازدید
مامان رادین

ما که قهرمان نشديم. کور بشه چشم حسود که نديد ما بالای جدول هستيم و چشممان کرد. اما ادم طرفدار تيم ته جدولی دسته دو باشد اما توی ديدار آخر ۴ تايی نشود

کورش

ياد گرفتن HTML زياد کار سختی نيست يکی دو روز بيشتر وقت نمی خواهد. اما مسئله مهم در طراحی وب هنر است. شخص باید بداند چگونه رنگها را در کنار هم بچیند.

خواب کوتاه

سلام رفیق خدا خیرت بده که دراین گرما باعث انبساط خاطر دوستان میشی . خیلی با مزه نوشته بودی . مرسی البته در همسر گرامیتون ریشه هایی از الحاد می بینم که امیدوارم به یاری حق تعالی به سمت و سوی نور هدایت شوند . ان شاالله اما در مورد سایتتون . واقعا خیلی بهتر از سابق شده و بهتون تبریک می گم . قالب قبلی از پیتزا هم بدتر بود . الان خیلی به قول ما خارجی ها یوزرفرندلی شده ضمنا باور کن من هیچ مطلب خاصی از اچ تی ام ال و اینحرفا نمی دونم فقط به تجربه یه کارایی یاد گرفتم و مدام همونا رو تکرار می کنم . موفق باشی شدید دمت گرم و وبت آپ بااااد