ترم دوم داره تموم میشه 36.gif
چهار هفته است که پشت سر هم کلاس دارم. اول مبانی مدیریت منابع انسانی پروژه با یک خانم  استرالیایی که خیلی افتضاح بود و واقعا وقت تلف کردن بود، اما برای کلاس دوم دکتر رامین وطن پرست اومد که واقعا کلاس خوبی بود در مورد این آقای دکتر باید یه پست جدا بنویسم همه چیز عالی بود از کلاس داری ، نحوه برخورد و روش تدریس گرفته تا امتحان که جالب ترین امتحانی بود که تا به حال داده بودم. بعدش هم که پروفسور جعفری اومد یه هفته روی دور تند کل مبانی اقتصاد مهندسی رو گفت و امتحان گرفت این هفته هم داره مدیریت قراردادها رو میگه چهارشنبه تموم میشه میریم تو فاز پروژه. آخیش یک کمی سرم خلوت که بشه دوباره میام مینویسم.

/ 10 نظر / 14 بازدید
نازنین

روي بر خاكِ عجز ، مي گويم ، *** هر سحر كه باد مي آيد : اي كه هرگز فراموشت نكنم ! *** هيچت از بنده ياد مي آيد ؟

سر سوزن ذوق

از کجا فهمیدی فیلسوف. آخرین باری که من توی سلمونی دیده شدم بهمن ماه سال 86 بوده [نیشخند][شیطان][تایید][خجالت]

کویریات

چه خوب... که درگیر این جور چیزهایینو حالام به خوبی تموم میشه ... موفق باشین حسابی

سهره

ببین معلومه که روش درسته بلد نیستی! مثلا الان من که می آم اینجا رو می خونم و تازه نظر هم ازخودم در وکنم در 3روز آینده 4 تا تکلیف شدید رو باید تحویل بدم[خجالت] و بیشتر از همیشه در این فضای مجازی بی هدف می چرخم اگه وبلاگم داشتم روزی سه چار بار توش حرف میزدم[نیشخند] شاید اصلا همین الآن یه ویلاگ را بندازم.

سالی

[قهقهه] سی فروردین ور خوب اومدی فیلسوف خدا قسمت کنه این روزهای خوب فراگیری رو[چشمک]

سر سوزن ذوق

خیلی نامردید . حالا که اینجور شد تا یک ماه دیگه هم نمیرم سلمونی که به اقتصاد خانواده هم کمکم کرده باشم [نیشخند]. سلام سهره جان جات خالی من هم همینکار رو می کنم توی دو هفته گذشته کل سیزن 1 سریال پریزن بریک رو دیدم [نیشخند]