قلب دخمل عشق باباشه قلب

قلب باباعاشق کاراشه قلب

/ 14 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سالی

به به به این میگن زندگی هیجان انگیز[نیشخند] مبارک باشه یه عالمه امیدوارم همیشه هرچندتایی که هستید خوش باشید کنار خاله خانواده[نیشخند](خوب بود مهدیس؟[عینک])

کائنات

پس دوقلوها دختر هستن...تبریک میگم خیلی...[هورا] کلی خوش به حال خاله مهدیس شده ها...[چشمک]

بزرگ فیلسوف کوچک

آخی[قلب] مبارک باشه...ایشالله که این خانواده 5نفره! همیشه شاد و سلامت باشن....

پرویز

سلام وبلاگ جالبی دارید . روح پدرتان هم شاد . خدا رحمتش کنه .[گل] . تمام مطالب را خواندم . زیبا بود.

بهداد

چی میگی [تعجب][تعجب](2تا گذاشتم چون دوقلین هستن). مبارک باشه امیدوارم این خانواده معظم (موسع ویا مخمس) همیشه سالم و سرحال در کنار هم باشن.[بغل][قلب][ماچ][بغل][قلب][ماچ] آرزوی شادی و شادکامی (حالا برای اینکه مهدیس خاله هم ناراحت نشه) خاله خانوم مبارک باشه برای شما.

کورش

امیدوارم بینی ها شون روی پدرشون نرفته باشه

كويريات

آخ جون شمام بالاخره خبردادین!!! گفتم آخه چرا این بابا هیچی نمیگه داره بابا میشه دوباره اونم یوهویی سه باره! مبارک باشه! خیلی خوش به حالتون میشه ها.... دختر خیلی خوبه! من چون دختر بودم می دونم! حالا دو تا دوتا که دیگه اصلاً حرف نداره!

کویر

با سلام شما قصد آپ کردن نداری؟ نکنه باز به فکر یه مدرک دیگه ای؟ [نیشخند]

خبر رسید.....خبری

استاد ایلیا (پیمان فتاحی) کیست و از چه می گوید؟ بعد از 12 سال، بخشی از سخنرانی های عمومی و بیوگرافی استاد ایلیا منتشر شد آموزش‏هاي عمومی ايليا «ميم» درباره حضور الهي، تجربه عشق الهی، احياء روح، انقلاب دروني، نور زنده، هدايت الهي و زندگي متعالي و همچنين آموزش روش‌هاي تفکر و مباحثي مانند علم موفقيت، ازدواج هماهنگ، تغذيه نوراني، کلام خلاق، روش‌ها و سبک‌هاي مبارزه باطني، روشهاي سخنراني و نويسندگي و تحقيق، نشانه شناسي در طبيعت، روشهاي درمان ديناميکي، تفسير و تحليل متن و روشهاي انسانشناسي است، اما عمده سخنراني‌هاي عمومي به مبحث معنويت الهي و معرفت باطني اختصاص داشته است. برای آشنایی بیشتر به کتب و فیلم ها و اخبار جمعیت ال یاسین مراجعه کنید و به دیگران نیز معرفی کنید. www.revayatgaran-iliya.blogfa.com www.entesharat-saay.blogfa.com www.yaasin-times.blogfa.com