انرژی فسيلی حق مسلم ماست

246.jpg

جمعي از نمايندگان مجلس در جلسه‌ي علني امروز طرح توقف سهميه‌بندي بنزين با قيد سه فوريت را تهيه، امضاء و به هيأت رييسه دادند.

منبع: http://www.isna.ir

/ 9 نظر / 17 بازدید
کورش

بهترين خدمتی که يک دولت می تواند بکند واقعی کردن قيمت سوخت است(هرچند که آن دولت منفور ترین دولت باشد) آرزويی که سالهاست تمام آگاهان اقتصادی دارند.

سر سوزن ذوق

با اينيکی کاملا موافقم سوبسيد کلا حذف شه بره پی کارش.

saleh hashemi

انواع جک و لطيفه را در سايت ما بخوانيد فقط کافيست به بخش مطالب طنز برويد و کلي بخنديد دريافت رايگان ليست 20000 ايميل افراد ايراني براي تبليغ با مراجعه به قسمت تجارت الکترونيک فقط کافيست به سايت زير برويد www.salehforum.com

خواب کوتاه

چی ميشه گفت ملتی که تا زير قوزک پا کلاه رفته سرشون . دبه به دست زرنگ بازی شون گل ميکنه قيمت بنزين در انگليس ليتری يک پوند = ۱۸۰۰ تومن هست . اينو روزی ۱۰۰ بار توی تلوزيون واسه همين دبه به دست ها که اتفاقا صف راهپيمايی و رای گيری رو هم همينا تشکيل می دن ، می گن اما نمی گن که کارمند انگليسی که روزی ۸ ساعت کار می کنه دست کم ۲۵۰۰ پوند در ماه می گيره . که تبديلش کنی به تومن متوجه می شی تا کجا سرمون کلاه رفته دبه بدستها

بزرگ فيلسوف کوچک

اصولا جريان همون جريان تقسيم کشورهی جهانه..ابوالبلاگما رو با هيچکشوری نميشه مقايسه کرد تقسيم بندی اينطوريه: ۱.کشورهای پيشرفته ۲.کشورهای جهان سوم ۳. ایران!!!!

خوای کوتاه

تقسيم بندی فيلسوف مورد تاييده جالب اما تلخ

بهداد

سلام ، منم ، با همه چی موافقم . به-روز شدم بخونيد گريه کنيد.

خواب كوتاه

به روزی ؟ باز من نمی بینم ... این چه وضعشه بابا

مازيار

بعدشم به سلامتی رفتن آنتالیا تفریح!