و اما امتحان بد نبود جای شما خالی. یک بار دیگه رفتم به پلی تکنیک و پشت همون نیمکتهایی که ازشون کلی (۱۱ سال 09.gif) خاطره دارم نشستم برای یک امتحان ۱۱۰ دقیقه ای. این که امتحان چی بود و برای چی رو اگر قبول شدم بعدا توضیح می دم. تجدید خاطره خوبی بود مخصوصا که صبح قبل از امتحان هم رفتیم کله پزی 03.gif (بهداد حتما میدونه کجا پشت خوابگاه گلشن).

و اما این روزها که دنبال آمادگی بودم چند تا سایت جالب پیدا کردم که بد نیست بدونید:

۱- سایت  britishcouncil مطالب خیلی جالبی داره هر هفته یک موضوع رو انتخاب می کنه و در موردش یک مقاله، یک داستان،‌یک شعر و ... می نویسه. فایل صوتی متنها هم قابل دانلوده. همچنین میشه به آرشیو هفته های قبل مراجعه کرد. موضوع انتخابی این هفته هم دزدهای دریایی بود.

۲- bbc دولت فخیمه واقعا داره زحمت می کشه. این یکی خیلی گسترده است و نمی تونم کلش رو اینجا توضیح بدم اما بخشهای مورد علاقه من یکی The Flatmates  که هفته ای یک Episode جدید داره و الان هم به ۱۱۶ رسیده . البته قبلی ها رو هم میشه دید. و دیگری وبلاگهای آموزشی که هر ماه یک دانش آموز و یک معلم جدید معرفی می شن و یک ماه فرصت دارند که از طریق نوشتن وبلاگ زبانشون رو تقویت کنن. انواع بازی های لغت و موسیقی،‌ اخبار و هرچیزی که شما رو علاقمند بکنه تا از یادگیری زبان لذت ببرید در این سایت پیدا می کنید.

۳- و اما دوستان ایرانی هم بیکار نیستند  توی سایت ؛منبع كتابهاي IELTS به صورت رايگان؛ تمام کتابهای موجود رو می تونید دانلود کنید.

۴- ايستگاه آيلتس هم بد نیست اگر بخواید کتاب دانلود کنید. همچنین اطلاعات خوبی راجع به چگونگی شرکت در امتحان و حتی خاطراتی از کسانی که شرکت کردن داره.
 

/ 44 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اهدا

يادم رفت اسمم رو بنويسم

سر سوزن ذوق

ما رو چه به دکترا همون فوق سوم اگر بشه برای اينکه پايه ام قوی بشه بعدش برم دکترا

مامان رادين

اهدا جان پايين محل نوشتن کامنت يک چک باکس هست که اگر اون رو تيک بزنی نيازی نيست هردفعه اسمت رو بنويسی . آخه من با بدون نام مشکل دارم خودش هم ميدونه.

اهدا

اين بدون نام هم من بيدم

پرويز

آقا خسته نباشيد . از اظهار نظرتون در رابطه با وبلاگم متشکرم. انشاءا... با آقا بهداد يه تور راه مياندازيم. شما هم از الان دعوت