در کرامات شیخ ما چه عجب پنجه را گز نمود و گفت وجب

دیروز در راه برگشتن به منزل توی ماشین رادیو ورزش روشن بود و مجری که اتفاقا از گزارشگرهای قدیمی هم بود داشت نتایج جام ملتهای آمریکا رو میخوند. توی جدول یکی از گروه ها که فقط یک دور بازی انجام شده بود گفت تیم فلان با 3 امتیاز صدر نشینه و تیمهای ونزوئلا و بولیوی هم با یک امتیاز در مکانهای دوم و سوم قرار دارند. از اینجا به بعد بود که دیگه آقا گند رو زد و با لحنی که انگار کشف بزرگی کرده گفت که " و جالب اونه که این دو تا تیم در همه چیز با هم برابرند هردو دو گل زده و دو گل خورده دارند و تفاضل گل مساوی" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا که بحث فوتبال شد این رو هم بگم: در تمام دنیا مسابقاتی که دور اول گروهی انجام میشه و از هر گروه بیش از یک تیم بالا میاد بازی آخر گروه ها رو برای جلوگیری از تبانی همزمان برگزار می کنند. اما در ایران مسابقات لیگ رو که البته فقط قهرمانی در اون اهمیت داره همزمان برگزار می کنند. بعدش خوش به حالشون میشه از این فکر بکر و بازی های پلی آفی که به صورت تک حذفی است و هیچ تاثیری در هم دیگر ندارد رو هم همزمان می کنند. اما گل سر سبد برگزاری بازیهای همزمان در دنیا بر میگرده به برگزاری همزمان بازیهای مرحله دوم پلی آف و فینال جام حذفی که واقعا جای بسی تقدیر و تشکر دارد. و از همینجا به تمام دست اندر کاران تبریک میگم.

/ 11 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سر سوزن ذوق

در مورد اينکه خوزستان برزيلته من با هيچ کس بحث ندارم. و حضور حداقل ۴ تيم از خوزستان در ليگ برتر حق مسلم ماست. زنده باد لفته سه برادران. برزيل خوزستانته.

بزرگ فيلسوف کوچک

اوهم اوهوم... خب يندنه در زمينه فوتبال اون هم از نوع ايرانيش اطلاعی دردست ندارم..می تونين از داش بهی بپرسين..۱ ۲ ۳ جواب ميده!!!

کورش

من هرچه مطلبت را خوندم چيزی حاليم نشد . اما وقتی نظرات نوشته قبلی را خوندم فهميدم نوشتی که نوشته باشی

خواب کوتاه

لفته سه برادران ؟ تو چند سالته ؟ اينو از کجا يادته ؟ ميرزا کوچيک هم يادت ميآد ؟

سر سوزن ذوق

مرد حسابی من سه بار کونتور صفر کردم تو میپرسی چند سالته . من به اندازه سن شما جونها دانشجو بودم. --------------- کورش جان يک سال نشده هنوز که رفتی خارجه ديگه نمی فهمی ما چی ميگيم. مرد حسابی خوب وقتی دو تا تيم بعد از يک دور مسابقه يک امتيازين معلومه که با هم مساوی کردن پس ديگه مسلمه که تعداد گل زده و خوردشون با هم مساوی باشه. حيف از اون همه استقرا و استنتاج که پدر من به تو ياد داد. ---------------------------- بهداد تیمتو وردارو بیا ---------------------------- لفته دوست داریم

ازی

بابا ايول. هنوز ماشين می بری. عجب دل و جيگر دار هستی. اين ليترها رو مصرف می کنی بعد ديگه مسافرت بی مسافرت.

elani

راستش هرچی خواستم اول راجع به اين پستتون نظر بنويسم ، هيچی نداشتم که بگم! ولی راجع به نظرتون توی وبلاگم...راستش من نه توی دبيرستان و نه توی دانشگاه نمره ی بالا نگرفتم! پس اينکه با هم فرق دارن يا نه هم نظری ندارم! راجع به اينکه گفتيد طبق علاقه ام اين رشته رو می خونم يا طبق رتبه ی کنکورم ، بايد بگم که متاسفانه من برای مهندسی برق درس خوندم و توی دانشگاه آزاد قزوين هم الکترونيک قبول شدم و سراسری اقتصاد علامه! که خيلی ها -يکی اش هم همين پسرخاله ام که دوست شما هم هست-گفتند بهتره تهران بمونم! اينجوری شد که الآن دارم اقتصاد می خونم! راستش می دونم که رشته ام برای خيلی ها جذابه و خيلی ها بعد از اينکه عاقل ميشن دلشون می خواد اقتصاد بخونن ، اما من توی اين ۴ ترم هنوز به اين نتيجه نرسيدم که برای اين رشته مناسبم! اقتصاد خيلی بی رحم تر از اين حرفاس...اگه بخوای توی اين رشته کار درست و حسابی بکنی ، خيلی بايد سنگ دل باشی! و

elani

با اين توصيفات نمی دونم هنوز دلتون می خواد اون سوالتون رو جواب بدم يا نه! به نظر من هم نقدينگی و هم احمدی نژاد ، هم خیلی چیزای دیگه که من هنوز درسش رو نخوندم تورم ميارن!

سر سوزن ذوق

يکجوری ميگه بايد سنگدل باشی هرکی ندونه خيال ميکنه داره پزشکی می خونه . اين رو ميگن با يک تير سه نشون

خواب کوتاه

هله شايعه ساز ... من گفتم بره اقتصاد ؟ سیی کن ای آقا شايعه نسازيد من عمرا گفته باشم که اقتصاد بهتر از برقه ... بازم بيا پيش ما اومدی لفته رو هم بيار هله لفته ... هله پارادوکس ...