كماندو 2

جاي دوستان خالي خدا دعاي من رو يك جور ديگه مستجاب كرد. نه جيب پر پول داد و نه فراغ بال اما يك ماموريت زميني سه روزه رفتيم.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

عصر يكشنبه از تهران به كرمانشاه كه ساعت 22 رسيديم. رفتيم هتل آزادگان ( نمرديم و معني هتل 4 ستاره رو هم فهميديم.) وسايل رو گذاشتيم و يك راست رفتيم طاقبستان براي شام. عرضم ببه حضورتون كه كرمانشاه دو تا غذاي معروف داره دنده كباب و خورشت خلال. طاق بستان هم مركز دنده كبابه . دنده كباب حدودا از نظر حجمي 400 گرم گوشت چرخ شده است به علاوة چهار پنج تا دندة بره كه به شكل بسيار جالبي به صورت يك تكه كباب مي‌شود و جاي شما خالي ديگه. اگر گذرتون به كرمانشاه افتاد سراغ طاقبستان و كبابي حيدري رو بگيريد و جاي ما رو هم خالي كنيد.

صبح كه بيدار شديم با صحنة جالبي در حياط هتل برخورد كرديم. يك گروه توريست آلماني كه با سيستم جالبي سفر مِي‌كردند. يك كاميون بنز كه به شكل اتوبوس ساخته شده بود و يك تريلر به عنوان خوابگاه. از نكات جالب يكي اين بود كه ميز صبحانه اي كه چيده بودند در سطح هتلهاي خوب ايران بود (در مورد هتل آزادگان چيزي ننويسم بهتره) و دوم اينكه توريستها با هواپيما به تهران آمده بودند و سرويس داخل ايران را يك شركت هندي ارائه ميكرد (با عرض خسته نباشيد به تمامي دست اندركاران صنعت توريسم ايران).

 

 

 

خلاصه صبح دوشنبه رفتيم كارخانة سيمان غرب و تا ساعت 16 اونجا بوديم و بعد ازكرمانشاه حركت كرديم به سمت شهركرد ( از مسير نهاوند – بروجرد – درود – ازنا – اليگودرز – داران – چادگان ) حدود ساعت 20 به 10 كيلومتري چادگان كه رسيديم يك تابلوي انحرافي به سمت شهركرد ديديم و به يك جادة محل و خراب افتاديم كه پرنده در اون پر نميزد رفتيم به سمت جايي به نام اورگان و از اون مسير به شهركرد رفتيم. فكر مي‌كنم يكي از بلندترين جاده‌هاي ايران بود. در بعضي جاها كنار جاده برف زيادي بود و گفتن از زيباييهاي آسمان پر ستاره و كوه‌هاي برف گرفته كه در زير نور مهتاب مي‌درخشيدند در توان من نيست فقط اينكه همين امسال هر طور شده يك بار ديگه اونجا مي‌رم و اينبار در روز.

صبح سه شنبه هم كه كارخانة سيمان شهركرد و بعد از خوردن يك كله پاچة مفصل خونگي به همراه نان محلي كه همكارمون در سايت تدارك ديده بود حركت به سمت اصفهان براي بازديد از يك كارگاه و بعد هم كه تهران از اتوبان كاشان. كل مسيري رفتيم بر اساس كيلومتر شمار ماشين 2200 كيلومتر شد.

راستي اين هم دوتا عكس از قطعات ساخته شده توسط شركت ما كه بلاخره به يك دردي خوردند!!!!!!!

 

 

 

/ 4 نظر / 14 بازدید
behdad

سلام داداش ، والله بايد بگم من امسال عيد ۳۰۶۰ کيلومتر رانندگی کردم هيچی ننوشتيم. اما عاليه انشاالله هميشه به سفر تا اينجا مطالب خوب و پربار بنويسي راستی اگه اسم اين شهر ها رو با فاصله هاشون از هم می نوشتی خيلی خوب ميشد من که خيلی دوست هر جا ميرم کيلومتر بين شهر ها رو هم می نويسم.

بزرگ فیلسوف کوچک

ميگم اگه من و داداشم نبوديم...وبلاگتون ميخوابيد هــــــــــــــــــــــــا

فاریا

این بزرگ فیلسوف کیه ؟ قدیمیه ؟ آشناس اسمش برام