۱۰۰۰۰

هویجوری حس خوبی پیدا کردم از اینکه دیدم شمارنده وبلاگم به عدد ۱۰۰۰۰ رسیده.

ده هزار نفر بار (یه چیزی تو مایه های نفر ساعت) از این وبلاگ بازدید شده (البته از وقتی کانتر گذاشتم). چه قدر عالی. چه دوستهای خوبی پیدا کردم از این طریق چقدر از همراهی هاشون در شادیهام لذت بردم و چه کمکم کردند با همدردیهاشون در غمهام. از همه متشکرم. و یک تشکر ویژه هم از مسلم فدایی عزیز که من رو با این عالم آشنا کرد خوشحالم که دوباره می نویسه. همین روزها میام و یک دستی به سر و گوش لینکهام می کشم. خیلی لینک باید اضافه بشه: کویریات،‌ دنیای دیوانه من، کوکا لایت، سالی و دیگران.

/ 25 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سالی

آخه اينجا همه از نخ دندون و مسواک به ميزان کافی استفاده ميکنند عمو سوزنی بعد اين خواب کوتاه می اد ميگه چرا کامنتدونی مردم رو ويران ميکنی!خب خودشون کار روبه اينجا ميکشونند که از بهداشت دهان و دندان بگی آقای سوزنی اين واقعا معنی اونی بود که به بهداد گفتی؟جل الخالق

بزرگ فيلسوف کوچک

سالی جان اين سوزنی با لهجه نوشته آخه تلفظهای کشورهای مختلف فرق می کنه..احتمالا اصل جمله اين بوده: شئ ده قول؟ يعنی:چی ميگه؟!

سالی

فیلسوف من از اولش هم میدونستم این سوزنی لهجه داره آقا برو لهجه ات رو عمل کن

dorna

اول از همه بگم اهنگ وبلاگ خیلی قشنگ و خیلی غمگینه. امیدوارم چند وقته دیگه این امار 2 برابر بشه که شما دوباره خوشحال بشید.

حميد

از اين بهداد بپرس كه راستي راستي سوسمار مي خورده؟

بزرگ فيلسوف کوچک

حیف که داداشم سرش شلوغه نمی رسه بیاد جوابهای تکراری دوران دانشگاه رو دوباره بهتون بده!!!(مسواکم اورال بی بید!)

کويريات

حالا ويزيتورهاتون شد ۱۰۰۰۰ تا دليل نداره که ديگه آپ نکنين نه؟

الآنی

آقای سوزنی...اولاْ که دوستان راست ميگن! همه نخ دندون و مسواک اورال بی (اوريجينال ) استفاده می کنيم! ثانیاْ اینکه آهنگ وبلاگ کویریات عوض شد ُ شما خیال تعویض ندارید؟؟؟؟ ثالثاْ ما دلمون برای خانواده ی شما تنگ شده!

سر سوزن ذوق

اولا من همه رو به استفاده از مسواک پالسر توصیه می کنم . خیلی باحاله. قیمتش هم خوبه ۴۰۰۰ تومان دوما خیالش رو دارم وقتش رو ندارم سیوما دل تنگی برای خانواده ما خرجش یه تاکسیه که تشریف بیاورید خدمتتون باشیم. آدرس هم که دارید. ما هم دلمون خیلی تنگ شده. --------------------- کویریت عزیز دقت کردی بعد از ۱۰۰۰۰ من ۴۲۷ ویزیت داشتم و فقط ۲۴ تا کامنت که ۲۰ تاشو هم خودم نوشتم.

عباس آزادمنش

سلام به همه آزادمنش ها حالتون چطوره ؟ به وبلاگ هم نامت یه سری بزن خوشحال شدم روزهای خوبی داشته باشی